گیت فروشگاهی AM , دزدگیر فروشگاهی , دزدگیر لباس و پوشاک AM

گیت فروشگاهی AM , دزدگیر فروشگاهی ، دزدگیر لباس پوشاک و لباس AM AM Gate Store، Gate am Alarm: آریا گیت پارسا AM سیستم های هشدار با بهترین خدمات و با کیفیت بالا،  ارائه می دهد خدمات با کیفیت عالی و قیمت مناسب است. همچنین سیستم های گیت فروشگاهی AM دارای فرم محدودی هستند. بازار در دسترس است، اما در شرکت آریا گیت پارسا ، با وجود اینکه تیم حرفه ای برای طراحی و ورود به بازار بیش از 10 مدل مدل شکل برای گیت های فروشگاهی AM آموزش داده است، آریا گیت پارسا همچنین به راحتی مشتریان خود فکر می کند و با این کنترل از راه دور این راحتی ارائه شده است. از آنجا که سیستم های دزدکیر فروشگاهی AM با یک کنترل از راه دور مجهز شده اند، صاحبان فروشگاه در هر زمان و نقص هایی مانند سیستم شما تنظیم می شود تا آن را تعمیر کنید.

سیستم های گیت فروشگاهی RF آریا گیت پارسا به صورت دیجیتالی دیجیتالی شده اند که به این معنی است که قدرت و احتمال آلارم های کاذب و احتمال خطا کاهش می یابد و آنها در محدوده ترمینال های RF در دامنه ی آنالوگ قرار دارند که باعث آلارم های دروغین و کاهش احتمال خطا می شوند . سیستم های گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا بهترین مارک های تجاری اروپایی و آمریکایی را ارائه می دهند و این سیستم های رادیویی، در مقایسه با سیستم هایگیت فروشگاهی RF در بازار، قوی تر و ایمن تر هستند و به طور کلی عملکرد بهتری دارند .

گیت فروشگاهی AM

گیت فروشگاهی AM

سیستم های گیت فروشگاهی AM تنها در 58 کیلوهرتز کار می کنند. سیستم های AM از جمله سیستم های به روز ترین در بازار هستند و مزیت AM نسبت به سیستم های RF بالاتر است.

مزایای سیستم دزدگیر فروشگاهی AM

سیستم گیت های فروشگاهی AM یکی از جنبه های مثبت هستند که با یکدیگر همکاری نمی کنند و توانایی همگام سازی با سیستم های مجاورشان دارند و به همین دلیل است که سیستم های هشدار دهنده برای سیستم های تجاری بزرگ و بزرگ ورودی AM سیستم های گیت فروشگاهی AM بیشتر از RF های کوچکتر مناسب است و به فلز حساس نیستند و به محصولات فلزی و آلومینیومی بسیار واکنش نشان می دهند نسبت به RF ها، به همین دلیل است که این سیستم های AM در فروشگاه لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. قدرت تشخیص گیت فروشگاهی AM بسیار بالاتر از گیت فروشگاهی RF برای ورودی های بسیار بزرگ است تنها چند وجود دارد، اما مالک نمی خواهد از آنتن استفاده کند. گیت فروشگاهی RF مناسب تر است. سیستم های Single-AM با آنتن های جفت خنثی نمی شوند و تمام سیستم های هشدار تک سیگنال و تک آنتن به راحتی هماهنگ می شوند.

معایب سیستم های دزدگیر لباس و پوشاک AM

معایب گیت های فروشگاهی AM این است که اگر چه سیستم AM بسیار امن تر از دزدگیر فروشگاهی RF است، قیمت آن بالاتر است و بنابراین تمایل زیادی برای سیستم های RF دارد و به دلیل قیمت AM برچسب ها تنها در تعداد محدود هستند، که در بازار موجود است و انعطاف پذیر نیست، که باعث می شود آن را برای تمام محصولات مناسب نباشد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *