تعریف دزدگیر فروشگاهی , گیت فروشگاهی چیست ؟

تعریف دزدگیر فروشگاهی , گیت فروشگاهی چیست ؟ سیستم های خرید (EAS) در سال های اخیر بسیار محبوب شده اند . این سیستم های ضد سرقت یک زیر مجموعه از تکنولوژی RFID هستند. به طور معمول به عنوان یک بیت (RFID) سیستم اشاره می شود. آنچه شما می خواهید انجام دهید مربوط به این انواع مختلف سیستم (RF. AM. EM.). در این مقاله تلاش می کنیم تعداد زیادی از پایگاه ها را برای این سیستم ها ارائه دهیم.

گیت فروشگاهی چیست ؟

معمولا بیشتر شما دیده اید که در بعضی از فروشگاه ها، به ویژه فروشگاه های پوشاک و کتاب ها، قطعات پلاستیکی یا برچسب ها، آنها را به کالاهای خود اضافه کرده اند. این قطعات پلاستیکی تگ یا برچسب هستند. به طور معمول، برچسب ها به دو دسته تقسیم می شوند: برچسب هایی که به پارچه متصل هستند، برچسب سخت و برچسب هایی که به کتاب ها متصل هستند لیبل ها را برچسب گذاری می کنند. تگ ها بلافاصله پس از پرداخت هزینه مورد نظر توسط فروشنده از کالاها جدا می شوند.

گیت فروشگاهی چیست

اگر متوجه شوید، چیزی شبیه یک حصار در کنار دروازه خروجی فروشگاه های مجهز به سیستم ضد سرقت وجود دارد. در حقیقت، این نرده ها در گیت فروشگاهی آنتن انتقال یا دریافت امواج رادیویی هستند. در واقع، این فروشگاه ها از سیستم ضد سرقت بهره مند است . بنابراین همه چیزهایی که از ظاهر یک سیستم ضد سرقت دیده می شود، دو آنتن موجود است که مجهز به یک عنصر امنیتی نامیده می شود و یک ابزار برای جداسازی برچسب از محصول است. این ابزار جداسازی برچسب بیشتر با صندوق ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تعریف دزدگیر فروشگاهی

به طور ساده، می توان گفت که دو آنتن موجود وجود دارد که یکی از آنها آنتن فرستنده و دیگری آنتن است که موج را در فرستنده رادیویی دریافت می کند که آن را در خروجی فروشگاه نصب می کند. اگر تگ بین دو آنتن در خروجی فروشگاه قرار گیرد. سیستم به طور خودکار به شما هشدار می دهد، بیشتر هشدارها یک بوق یا نور هستند. بنابراین، هنگامی که محصول به نظر مشتری می رسد و مشتری تمایل دارد آن را خریداری کند، صندوقدار تگ و لیبل را از کالاها جدا می کند.  جدا کردن برچسب از کالا می تواند متفاوت باشد و بستگی به نوع سیستم و نوع برچسب مورد استفاده دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *