دزدگیر و گیت فروشگاهی RF

دزدگیر و گیت فروشگاهی RF ، RF Gate، دزدگیر پوشاک و لباسRF، بهترین سیستم هشدار فروشگاهی : گیت فروشگاهی دارای ویژگی های خاص خود می باشد . امروز ما می خواهیم بهترین ابزار گیت فروشگاهی را به این بازار معرفی کنیم، دز این مقاله ما قصد داریم سیستم های RF و AM را از مقایسه تکنولوژی، بهره وری، قیمت و پایداری برای انتخاب بهترین ها معرفی کنیم.

یکی از رایج ترین و معمول ترین سیستم های گیت فروشگاهی در جهان سیستم های RF و AM است که بیشتر در فروشگاه ها استفاده می شود. تکنولوژی ساخته شده در این سیستم ها متفاوت است. هر سیستم تکنولوژی منحصر به فرد خود را دارد. این مسئله یکی از دلایلی است که گیت فروشگاهی در عملکرد آنها متفاوت است و البته هر یک از سیستم های هشدار دهنده سیستم دارای معایب و مزایای خاص خود است و برای انتخاب بهترین سیستم هم همین کار را می کند.

سیستم های گیت فروشگاهی RF

معمولا فرکانس بین 1.75 و 5.9، می باشد که فراوان ترین فرکانس های مورد استفاده در این نوع دزدگیر فروشگاهی 2.8 است. سیستم های گیت فروشگاهی RF بر روی برچسب برچسب گذاری می شوند. این برچسب ها باید خلاص شوند تا از آنتن ها خلاص شوند و آسیب نبینند. این برچسب ها برای خنثی کردن برچسب ها با ایجاد سوراخ هایی برای شکستن آنها یا خنثی کردن آنها برای خنثی کردن سیستم استفاده می شوند و این سیستم زنگ خطر بازار یکی از محبوب ترین دروازه های خرید در بازار است. دلیل این است که برچسب قیمت سیستم دزدگیر فروشگاهی RF پایین تر از برچسب سیستم AM و EM است، که یکی از دلایلی است که صاحبان فروشگاه از این سیستم ها استفاده می کنند.

گیت فروشگاهی RF

صاحبان و مدیران فروشگاه مانند سوپرمارکت، که تگ و لیبل ها را در این فروشگاه مصرف می کنند، قیمت لیبل و تگ RF بسیار مناسب هستند و یکی دیگر از دلایل این که ما از صاحبان برچسب های ما برای استفاده از این برچسب ها استفاده خواهیم کرد. تگ و لیبل های RF نازک تر و انعطاف پذیر تر از دو سیستم قبلی هستند و سیستم های دزدگیر فروشگاهی AM در 58 کیلو هرتز کار می کنند و دارای برچسب های ضخیم تر و گران تر از برچسب های RF هستند، اما این سیستم گیت فروشگاهی دارای یک مزیت عمده است و آن حساسیت به فلز می باشد.

این بدان معنی است که می توان آن را با ورق های آلومینیومی و ورقه ورقه ای تشخیص داد و به راحتی فلز را شناسایی می کند و این دلیل آن است که این سیستم گیت فروشگاهی AM بیشتر در لوازم آرایشی استفاده می شود. تگ ها و لیبل های سیستم AM در مقایسه با RF، مزیت داشتن این لیبل ها را با هیچ یک از فلزات به غیر از آهن و فولاد، هیچ مزیت دیگر سیستم های AM با سیستم های مجاور وجود ندارد، و کمتر دخالت در سیستم ، به این معنی که سیستم دارای حساسیت کم است و نمی تواند به راحتی خاموش شود، که باعث کاهش عملکرد دروازه می شود.

بهترین سیستم هشدار گیت فروشگاهی

در نهایت، ما می خواهیم نتیجه گیری کنیم که سیستم های گیت فروشگاهی RF و AM کاملا قابل مقایسه هستند. سیستم های هشدار در فرکانس های مختلف در دسترس هستند و اغلب آنها 2.8 هستند در حالی که سیستم های AM در فرکانس 58 کیلوهرتز است. سیستم های گیت فروشگاهی RF دارای قیمت ارزان تر هستند، اما تشخیص سیستم های AM بالاتر است. در سیستم های AM روشنایی اشتباه و صدای بسیار کمتر و خطای احتمال کمتر است.
شرکت آریا گیت پارسا ارائه دهنده این سیستم های آلارم است و همچنین می توانید از مشاوره تخصصی آریا گیت پارسا استفاده کنید. این شرکت همچنین دارای نصب کننده های حرفه ای و ارائه دهندگان خدمات است که سیستم های دزدگیر فروشگاهی را نصب و سرویس می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *