استفاده از گیت و دزدگیر فروشگاهی در کتابفروشی ها

استفاده از گیت و دزدگیر فروشگاهی در کتابفروشی ها

استفاده از گیت و دزدگیر فروشگاهی در کتابفروشی ها : معمولا در کتاب فروشی ها ، مشتریانی که بازدید می کنند، قبل از خرید یک کتاب به کتاب های دیگر نگاه می کنند. این باعث شده تا فروشندگان کتاب به احتمال زیاد یک دستگاه گیت فروشگاهی برای کتاب های خود داشته باشند.

استفاده از گیت و دزدگیر فروشگاهی در کتابفروشی ها

در دسترس بودن کالاها و کتاب ها معمولا در فروشگاه کتاب بیشتر از سایر فروشگاه ها اهمیت دارد. این باعث شده فروشندگان کتاب برای تبدیل شدن کتاب فروشی به مکانی امن برای مشتریان جهت کنترل بهتر محصولات و مشتریان خود از دستگاه دزدگیر فروشگاهی استفاده نمایند. به یاد داشته باشید که گیت فروشگاهی مناسب کتاب فروشی ها گیت RF می باشد. با اینکه در اکثر لباس فروشی ها ، نیز از گیت فروشگاهی RF استفاده می کنند. با این تفاوت که در کتاب فروشی ها، به جای تگ های سخت افزاری نظیر تگ های صدفی و… ، از لیبل ها و برچسب ها استفاده می شوند. پر کاربرد ترین این برچسب ها و لیبل ها لیبل های بارکد است. البته گیت فروشگاهی RF مزایایی نسبت به گیت فروشگاهی AM در کتابفروشی ها دارد.

استفاده از گیت و دزدگیر فروشگاهی در کتابفروشی ها

مزیت اصلی این نوع گیت فروشگاهی استفاده از لیبل های برچسبی می باشد . یکی دیگر از مزایای این نوع برچسب ها عدم  ضخامت لیبل های RF در مقایسه با سایر لیبل های AM است، که پس از نصب بر روی صفحات داخلی کتاب، زیاد مشخص نیست و پیدا کردن آن ها مشکل است.

از دیگر ویژگی های دیگر استفاده از گیت و دزدگیر فروشگاهی برای کتابفروشی ها ، عدم نیاز به خنثی کننده تگ و لیبل می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *