گیت و دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های مواد غذایی

گیت و دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های مواد غذایی :  گیت فروشگاهی RF در فروشگاه های مانند فروشگاه مواد غذایی دارای کاربرد کمتری از گیت فروشگاهی AM هستند . اما در این مورد یک نکته بسیار مهم وجود دارد. به دلیل کارایی بالاتر گیت فروشگاهی AM در برچسب ها و لیبل های مورد استفاده در این نوع دزدگیر ها دارای هزینه ای سه برابری می باشد که در نتیجه هزینه کلی کار را بالا می برد.

گیت و دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های مواد غذایی

سیستم های گیت فروشگاهی برای جلوگیری از سرقت طراحی شده اند. برای این منظور از سه تکنولوژی عمده EM، AM، RF در آن ها استفاده می شود. هر یک از این سه تکنولوژی دارای مکانیزم خاصی هستند. داشتن معایب و مزایای هر یک از این سه تکنولوژی، استفاده یا عدم استفاده از آنها را توجیه می کند.

گیت و دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های مواد غذایی

گیت فروشگاهی EM

تکنولوژی گیت فروشگاهی EM دارای دو مزیت بزرگ است: یکی از مزایای این گیت ها قابلیت فعال کردن و غیر فعال کردن برچسب ضد سرقت است و دومین مزیت این تکنولوژی توانایی پاسخ مناسب در کنار فلزات است. با این حال، این تکنولوژی نیز دارای نقاط ضعف هایی است. نقاط ضعف این تکنولوژی دو مورد است که اولین نقطه ضعف این فناوری به دلیل عملکرد بسیار ضعیف آن است و نقطه ضعف دوم این تکنولوژی قیمت بسیار بالای آن است. به همین دلیل این تکنولوژی تنها در کتابخانه ها و فروشگاه هایی که کالاهای گران قیمت فلزات را به فروش می رساند استفاده می کنند.

گیت فروشگاهی AM

پاسخ دهی فناوری AM بسیار مناسب تر گیت های EM است. اما با قیمت بالا و برچسب های ضعیف و ضخیم آن ها ، این تکنولوژی نیز فقط برای فروشگاه هایی مثل کتاب فروشی ها کاربرد داشته باشد علاوه بر این استفاده از این فناوری در فروشگاه های لباس، و لوازم بهداشتی و غیره استفاده شده و نصب آنها در این فروشگاه ها قابل توجیه است.

گیت فروشگاهی RF

اما تکنولوژی گیت RF دارای نقاط قوت بسیار خوبی می باشد که شامل کیفیت بالا و چسبندگی خوب برچسب ها , مقرون به

صرفه بودن آن ها است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *