دزدگیر و گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا

دزدگیر و گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا : گیت فروشگاهی یکی از محبوب ترین ابزارهای بین افراد کسب و کار پوشاک است . این محبوبیت به دلیل شمار زیادی از نام ها مانند دزدگیر لباس، گیت ، گیت فروشگاهی , گیت ضد سرقت , دزدگیر مغازه , دزدگیر فروشگاهی , دزدگیر پوشاک و.. ، دارای محبوبیت بالا در میان صنعت پوشاک است.

بدون شک می توان گفت که نیاز به استفاده از یک گیت فروشگاهی یا یک دزدگیر فروشگاهی در سایر فروشگاه ها کمتر از فروشگاه های لباس است.

گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا

ممکن است امروز بسیاری از شما دیده اید که هنگام خرید یک لباس از مغازه بوتیک، یک قطعه پلاستیکی به لباس هایی که می پوشید بسته شده است . شاید برای اغلب موارد این سوال مطرح شود که این قطعه چیست و چه کاربردی روی لباس دارد ؟  یا اینکه برچسبی روی کتابی که می خواهید خرید کنید چسبیده باشد .

دزدگیر و گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا

 این قطعات کوچک یا برچسب های پلاستیکی تگ و لیبل ها نامیده می شوند. برچسب ها معمولا در دو فرم قرار دارند. قطعاتی که روی لباس می زنند تگ های سخت و برچسب ها یا لیبل هایی  که در کتابفروشی های استفاده می شوند ، برچسب های نرم نامیده می شوند.

شاید بسیاری از شما متوجه شده باشید که چهره ای از قبیل حصار در مقابل فروشگاه هایی که در برچسب ها هستند، وجود دارد. این حصارها که در اصل گیرنده امواج رادیویی یا آنتن فرستنده هستند. هنگامی که کسی یک محصول را دوست دارد و می خواهد آن را خریداری کند، پس از پرداخت مبلغی به صندوق فروشگاه، تگ سخت را توسط مدیر فروشگاه باز شده و سپس به مشتری تحویل داده می شود.

دزدگیر فروشگاهی آریا گیت پارسا

فروشگاه هایی که این روند را در فروش خود دنبال می کنند به سیستم گیت فروشگاهی مجهز شده اند. به طور کلی، در این فروشگاه ها می توانید دو آنتن ها را مشاهده کنید که با برچسب به عنوان یک عنصر امنیتی و ضد سرقت در فروشگاه ها مرتبط هستند. عنصر امنیتی ضد سرقت نیز ابزار دیگری دارد که در کنار صندوقدار قرار گرفته است. صندوقدار می تواند از این ابزار برای جدا کردن تگ ها از محصولات استفاده کند تا سیستم امنیتی ضد سرقت را غیرفعال کند.

با این حال، اگر بخواهیم عملکرد سیستم های ضد سرقت را در زبان ساده توصیف کنیم.  می توانیم بگوییم که سیستم های ضد سرقت شامل دو آنتن، یکی از آنتن های فرستنده و یکی از این آنتن هایی است که موج های رادیویی دریافت می کنند. که در مقابل درب خروجی فروشگاه ها نصب می شوند. عملکرد سیستم های ضد سرقت چنین است اگر، مثلا، ما بین دو آنتن گیت قرارد هیم.

سیستم بلافاصله هشدار می دهد، این هشدار می تواند یک بوق یا نور باشد. مشاهده این شرایط نشان می دهد که یک وضعیت پایدار از دیدگاه فروشنده از فروشگاه پنهان است. با این حال، اگر ما می خواهیم خلاصه ای مثبت ارائه کنیم، می توانیم بگوییم که شما یک محصول با برچسب بد را بر روی آن خریداری کرده اید، پس از اینکه کالا را به صندوق پرداخت کردید، برچسب توسط صندوقدار برداشته شده یا غیرفعال می شود . این غیرفعال کردن برچسب ها می تواند اشکال مختلفی داشته باشد که به نوع نوع سیستم در نوع تگ ها بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *