موارد مهم در نگهداری دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی آریا گیت پارسا

موارد مهم در نگهداری دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی آریا گیت پارسا : نگهداری و مراقبت از گیت های فروشگاهی نیاز به دقت بالایی دارد ، در ادامه به معرفی برخی از نکات مهم در حفظ و نگهداری دزدگیر های فروشگاهی می پردازیم ، با آریا گیت پارسا همراه باشید …

نگهداری دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی

نگهداری دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی

اولین چیزی که باید در نظر داشت خاموش کردن سیستم پس از پایان زمان کار فروشگاه می باشد ، به طوری که عمر گیت فروشگاهی افزایش می یابد و سیستم گرم نمی شود برد اصلی آن خنک شده و این بدان معنی است که عملکرد سیستم بالا می رود.

این مورد به طور کامل به اول مربوط است و این واقعیت است که روشن کردن سیستم به طور مداوم باعث کاهش عملکرد گیت و محافظت برد اصلی گیت می شود ، روشن نگه داشتن دائمی گیت های فروشگاهی حتی ممکن است باعث سوختن برد اصلی و از کار افتادن دائمی آن شود.

نکته مهم بعدی این است که فاصله بین تگ ها و برچسب ها و سیستم دزدگیر فروشگاهی بهتر است 100 تا 150 باشد ، این فاصله برای جلوگیری از آلارم های غیر واقعی می باشد. یکی از مشکلاتی که بیشتر صاحبان و مدیران فروشگاه با آن مواجه هستند و با تنظیم دقیق فاصله حل می شود.

برای اضافه کردن و ایجاد تغییرات، با فروشنده سیستم های امنیتی که از گیت فروشگاهی خود را از او خریداری کرده اید مشورت کنید. اگر شما قصد دارید لامپ های جدید و چراغ های جدید را در فروشگاه نصب کنید، توصیه می شود ابتدا برای جلوگیری از نویز و پارازیت سیستم ها با فروشنده گیت مشورت کنید.

آخرین چیزی که باید توجه داشته باشید این است که سیستم های گیت فروشگاهی RF با فرکانس یکسان در صورت مجاورت در کنار همدیگر ، روی همدیگر پارازیت و نویز ایجاد کرده و ممکن است هر دو گیت فروشگاهی عملکرد صحیحی نداشته باشند ، برای حل این مشکل نیز می توانید از فروشنده گیت کمک بگیرید تا با تنظیم مجدد آن را رفع کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *