نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی برای کارکرد بهتر و افزایش طول عمر

نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی برای کارکرد بهتر و افزایش طول عمر : در این مقاله، ما قصد داریم به شما عزیزان در مورد طلایی ترین و مهم ترین نکات استفاده از گیت فروشگاهی برای دریافت بهترین نتیجه ، توضیحاتی ارائه دهیم ، با آریا گیت پارسا همراه باشید…

نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی

نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی AM

اولین چیزی که ما می خواهم بگویم این است که گیت AM که با سرعت بالا و ویژگی های دقیق در تشخیص فرکانس هستند، و محدوده تحت پوشش این گیت ها بالاتر از دزدگیر های دیگر است، و این یک مزیت خوب است، با نصب و راه اندازی و حرفه ای مناسب . شما می توانید بهترین عملکرد را از این گیت فروشگاهی انتظار داشته باشید.

نکات مهم در استفاده از گیت فروشگاهی

روش ذخیره انرژی گیت فروشگاهی

همانطور که می دانید مصرف برق یک عامل مهم است و ما باید با استفاده از گیت فروشگاهی توجه داشته باشیم به طوری که هزینه بالای برق به هزینه های اضافی منجر می شود. این گیت ها دارای بیش از 16 ساعت کار به طور مداوم در بسیاری از فروشگاه ها می باشند بهتر است هنگام بستن فروشگاه ، گیت های فروشگاهی را نیز غیر فعال کنید ، این کار علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق باعث افزایش طول عمر گیت های فروشگاهی می شود.

صدای گیت فروشگاهی را بیشتر کنید.

اگر از برچسب های موجود در فروشگاه خود به دلیل اندازه کوچک این برچسب ها استفاده می کنید، بعضی اوقات این برچسب ها ممکن است توسط فروشنده ناسازگار باشند و این برچسب ها سبب اخطار گیت فروشگاهی شود. در این مورد بدون بی احترامی به مشتری ، گیت ها و لباس ها را مجدد بررسی نمایید.

فاصله تا درب خروجی به درب خروجی

هر چه فاصله درب تا گیت بیشتر باشد، بهتر است. مخصوصا برای گیت های فروشگاهی که نسبت به درب های فلزی دارای حساسیت هستند این مورد بسیار حیاتی می باشد.

فاصله بین محصولات تگ گذاری شده و گیت فروشگاهی :

سعی کنید حداقل فاصله 100 تا 150 سانتی متری بین اجناس تگ گذاری شده و گیت های فروشگاهی داشته باشید ، تا اعلان های فیک و هشدار های بی مورد نداشته باشید.

حساسیت دو پایه و تک پایه

حساسیت آنتن های دوپایه بیشتر از آنتن های تک پایه می باشد ، برای همین حدالامکان از گیت های دوپایه و چند پایه استفاده نمایید.

فاصله بین کابل برق از گیت فروشگاهی

از موارد مهم دیگر کابل های برق و مواردی که دارای سیم پیچی برقی دارند ( مانند دینام کولر ) هستند ، این کابل ها نیز در صورت نزدیکی بیش از اندازه ممکن است در کارکرد گیت های فروشگاهی ایجاد اختلال نمایند.

موارد دیگری نیز وجود دارند که عمکلرد گیت های فروشگاهی را تحت شعاع قرار دهند که میتوانید با کارشناسان فروش ما در آریا گیت پارسا دریافت مشاوره رایگان نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *