نسل سوم دزدگیرهای فروشگاهی و تکنولوژی مورد استفاده شده در آن ها

نسل سوم دزدگیرهای فروشگاهی و تکنولوژی مورد استفاده شده در آن ها : امروزه، با معرفی گیت فروشگاهی نسل سوم، تعدادی از ویژگی های جدید اضافه شده است تا بهترین عملکرد را برای مغازه داران به همراه داشته باشد. دزدگیر فروشگاهی نسل سوم، علاوه بر اعلان آلارم در فروشگاه ها ، کنترل آمار اقلام موجود در مغازه ، کنترل ورودی ها و خروجی ها را نیز بر عهده دارد. در واقع با استفاده از این گیت های فروشگاهی نسل سوم ، مدیریت فروشگاه خود را به راحتی می توانید در دسانتان بگیرید.

گیت فروشگاهی نسل سوم

دزدگیر فروشگاهی نسل سوم

در اینجا ما می خواهیم به طور خلاصه ویژگی های جدید این سیستم گیت های فروشگاهی نسل سوم را شرح دهیم:

  • اولین ویژگی شمارش تعداد افرادی است که به فروشگاه می روند و به طور کامل فروشگاه را بر روی تعداد افرادی که ورود و خروج از فروشگاه را دارند و به طور کامل مدیریت می شوند.
  • شمارنده برچسب کالا ها دومین ویژگی اضافه شده است. این ویژگی بسیار مفید است زیرا برچسب از محصول غیرفعال شده است و مالک فروشگاه آمار تمامی تگ های نصب شده و غیر فعال شده خود را در دست دارد.
  • دزدگیر فروشگاهی ، همچنین در زمان هشدار سیستم، می تواند به طور کامل تصاویر را ضبط کرده و همه چیز را به صورت تصویری مشخص کند.
  • ویژگی های دیگر نیز شامل بررسی زمان ورود و خروج کارکنان به محل ذخیره سازی کالاها و زمان ورود و خروج کارکنان است .
  • ویژگی جالب دیگری که به این گیت ها اضافه شده است این است که گیت فروشگاهی می تواند میزان متوسط ​​فروش را به صاحب نشان دهد، بدین معنا که مالک متوجه میزان فروش آن می شود.

گیت فروشگاهی نسل سوم

این آلارم نسل سوم قادر به گرفتن و ذخیره تمام اطلاعاتی است که شما دریافت می کنید. شما همچنین می توانید این اطلاعات را به ایمیل هایی که در دستگاه شما تنظیم شده اند ارسال کنید و صاحب فروشگاه به راحتی می تواند همه امور را کنترل کند و تمام این ویژگی ها و امکانات بسیار مناسب برای صاحب فروشگاه و همچنین امنیت بالاتر فروشگاه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *