در چه مواردی باید از گیت فروشگاهی استفاده کرد ؟

در چه مواردی باید از گیت فروشگاهی استفاده کرد ؟ گیت فروشگاهی ، و یا دزدگیر فروشگاهی ، یکی از فن آوری نسل جدید است که برای جلوگیری از سرقت کالاها  از فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . به عنوان مثال، یک فروشگاه که دارای لباس یا پوشاک است ،  لباس ها مجهز به تگ شده و اگر این لباس ها ازجلوی گیت فروشگاهی عبور کند، دستگاه به آن واکنش نشان می دهد و آژیر آن شروع به اعلان خطر می کند

در چه مواردی باید از گیت فروشگاهی استفاده کرد

انواع مختلفی از گیت فروشگاهی وجود دارد که ما سعی کرده ایم هر یک از آن ها را به طور خلاصه معرفی کنیم. گیت فروشگاهی دارای دو نوع فرکانس مغناطیسی صوتی (AM) و فرکانس رادیویی (AM) است. با هم، دیگر دروازه فروشگاه یا آلارم فروشگاه وجود دارد. با نصب این برچسب ها، محصولات ذخیره شده نقش مهمی را در جلوگیری از خروج محصولات از فروشگاه بازی می کنند.

سایر تجهیزات مورد استفاده در گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی ، برچسب های امنیتی گیت هاب فروشگاهی است. استفاده از این برچسب ها شبیه برچسب های فروشگاه است، اما با این تفاوت که آنرا نمی توان پنهان کرد. خیلی از این تک ها و لیبل ها چند بار مصرف آن است. برای جدا کردن برچسب ها و تگ ها از محصولات فروشگاه از مگنت یا جداساز استفاده می شود .

در چه مواردی باید از گیت فروشگاهی استفاده کرد

نکات مهم در نصب گیت فروشگاهی – دزدگیر فروشگاهی

هنگام نصب گیت فروشگاهی باید توجه داشت که اندازه مشخص شده بین پایه رگال های لباس و برچسب ها در داخل فروشگاه باید به گونه ای قرار گیرد که برچسب ها به گیت فروشگاهی خیلی نزدیک نباشد . ، تا سیگنال کاذب بر روی دستگاه پیگیری نشود.

یکی از نکات قابل توجه دیگر هنگام نصب گیت فروشگاهی دقت فرکانس دستگاه های مجاور است. اگر در حین نصب این کار را در نظر نداشته باشید، فرکانس فروشگاه های جانبی می تواند باعث ایجاد تداخل با فرکانس دستگاه شما و همچنین نویز در  دزدگیر فروشگاهی شما شود.

علاوه بر این، عوامل دیگر می تواند تاثیر قابل توجهی بر عملکرد گیت فروشگاهی نصب شده داشته باشد. در پایان باید توضیح داد که در هنگام نصب گیت فروشگاهی (دزدگیر فروشگاهی )، نوع کار شرایطی که قرار است در طبقه کارگاه نصب شود و منابع خارجی و داخلی و میزان هزینه مالی باید در نظر گرفته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *