مزایای دزدگیر و گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا در فروشگاه ها

مزایای دزدگیر و گیت فروشگاهی آریا گیت پارسا در فروشگاه ها : علاوه بر جلولگیر از سرقا اقلام و اجناس فروشگاه ها ، این گیت های فروشگاهی دارای خاصیت بازدازندگی نیز می باشند ، به این ترتیب که حتی اگر این دزدگیر ها فعال نباشند نیز ، سارقین ریسک ورود به فروشگاه را قبول نمیکنند .

مزایای دزدگیر و گیت فروشگاهی

مزایای دزدگیر و گیت فروشگاهی

گیت های فروشگاهی در کنار سایر موراد امنیتی مانند دوربین مدار بسته و .. به صورت مکمل بسیار خوبی عمل میکند. به این ترتیب که دوربین های مدار بسته تمامی موارد اتفاق افتاده در فروشگاه را ثبت می کنند ، ولی قادر به تشخیص و اعلام سرقت نمی باشند.

ولی عملکرد این گیت های فروشگاهی به این ترتیب است که هنگام عبور اجناس تگ و لیبل دار از مقابلشان به صورت آنی شروع به اعلان هشدار می کنند و صاحب فروشگاه را از اتفاقات افتاده در فروشگاه آگاه می سازند. لازم به توضیح است که اغلب تگ ها و لیبل های استفاده شده برای محافظت از اجناس فروشگاه دارای قابلیت استفاده مجدد بوده و این امر نیز هزینه های شما را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.

شرکت آریا گیت پارسا برای ارائه بهترین محصولات ، پشتیبانی دوره ای و همچنین تضمین کالای خود، امنیت پایدار را برایتان به ارمغان می آورد . با ما همراه باشید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *