عملکرد دزدگیر فروشگاهی در انواع مدل های مختلف

عملکرد دزدگیر فروشگاهی در انواع مدل های مختلف : نحوه کار کرد این گیت ها با توجه به فناوری ساخت آن ها مشخص می شود ، در ادامه به توضیح فناوری این گیت ها می پردازیم ، با آریا گیت پارسا همراه باشید …

عملکرد دزدگیر فروشگاهی در انواع مدل های مختلف

عملکردگیت های فروشگاهی RF

این گیت ها در دو مدل تک پایه و دو پایه در بازار موجد هستند . سیستم های جفت آنتن از دو پانل تشکیل شده است، به طوری که محدوده فرستنده و گیرنده جداگانه است، اما در تک آنتن ها محدوده فرستنده و گیرنده در یک برد قرارداده شده است. به عبارت دیگر، تنها یک برد وجود دارد که کار هر دو برد گیرنده و فرستنده را انجام می دهد .
عملکرد دزدگیر فروشگاهی در انواع مدل های مختلف

موراد استفاده از گیت تک پایه

گیت های فروشگاهی RF تک پایه باید مواردی مانند زمانی که فضای ورودی فروشگاه کوچک است و فضای کافی برای نصب یک جفت آنتن وجود ندارد.

عملکرد گیت های فروشگاهی EM

سیستم گیت فروشگاهی EM از یک نوار فلزی که حاوی نیروی الکترومغناطیسی است و به اجناس فروشگاه متصل می شود، عمل می کند و عملکرد آن به طوری که اشیاع نوار فلزی با نیروی الکترومغناطیسی هنگامی که این برچسب ها بر روی زره ​​لنگر قرار می گیرد، نوار فلز اشباع شده و سیگنال آن ها به شیوه ای متفاوت به فرستنده فرستاده می شود و این نوار فلزی با استفاده از یک میدان مغناطیسی بزرگ غیرفعال می شود و می تواند دوباره فعال شود.

عملکرد گیت های فروشگاهی AM

این سیستم ها امواج صوتی را ارائه می دهند و عملکرد این سیستم بهتر از دو سیستم قبلی است و همچنین دارای سرعت بالا است اما یکی از مشکلاتی که باعث کاهش مصرف آن می شود، قیمت بالا است. گیت فروشگاهی AM یک مرحله ای است و اگر درب فروشگاه بزرگ باشد، لازم است از یک آنتن کمکی استفاده شود. عملکرد این دروازه این است. فرستنده یک فرکانس با یک پالس برای علامت فعلی در محدوده فروشگاه ارسال می کند، پس از آن برچسب ها پاسخ فرستنده را می فرستند. یکی دیگر از مزایای AM عملکرد مناسب سیستم در برابر فلزات است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *