شرکت کوشا الکترونیک اکباتان

شرکت کوشا الکترونیک اکباتان یکی از شرکت های دانش بنیان تولید کننده سیستم های امنیتی فروشگاهی به خصوص گیت و دزدگیر فروشگاهی در ایران می باشد.

این تولید کننده سیستم های گیت فروشگاهی با استفاده از آخرین متد روز دنیا اقدام به تولید محصولات مطابق استاندارد های جهانی کرده است .

لزوم استفاده از گیت فروشگاهی ایرانی به جای گیت های فروشگاهی خارجی

دزدگیر و گیت های فروشگاهی خارجی که امروزه به دلیل تحریم های صورت گرفته فقط از چین وارد کشور می شوند و متاسفانه برخی از همکاران به نام گیت فروشگاهی برند اروپایی و آمریکایی آن ها را به فروش می رسانند ، علاوه بر داشتن قیمت های چند برابری و بالا نسبت به گیت های ایرانی ، دارای کیفیت کاری متوسط و در برخی نمونه های مشاهده شد با کیفیت خیلی پایین به مشتریان عرضه می شوند.

کوشا الکترونیک اکباتان

گارانتی گیت های فروشگاهی

عمده دلیل اصلی توصیه برای استفاده از گیت های فروشگاهی ایرانی ، گارانتی آن ها می باشد ، دزدگیر های فروشگاهی مانند هر وسیله الکترونیکی مصرفی دیگری ممکن است بعد از مدتی استفاده نیاز به تنظیم و سرویس مجدد و یا حتی تعمیرات باشند ، نبود گارانتی مناسب ، کم یاب بودن قطعه های الکترونیکی مورد استفاده ، قدیمی شدن فناوری مورد استفاده و در نتیجه افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری دلیلی دیگر بر استفاده از گیت های فروشگاهی ساخت داخل می باشند.

گیت فروشگاهی گاندو

گاندو نام برندی نو ظهور با پشتوانه علمی و تخصصی چندین ساله محققان داخلی در حوزه طراحی و ساخت گیت های فروشگاهی می باشد. تولید محصولات گیت فروشگاهی گاندو (تمساح پوزه کوتاه بومی ایران) از سال ۹۵ شروع و بعد از انجام تست های مختلف هم اکنون به تولید انبوه رسیده و به کشور های همسایه نیز صادر می گردد.

این گیت ایرانی با دانش بومی سازی شده در مدل های am و rf تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد. جهت دریافت نمایندگی، سفارش محصول و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به وب سایت این شرکت به آدرس www.kousha-co.ir مراجعه نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *