سیستم گیت فروشگاهی تک آنتن

سیستم گیت فروشگاهی تک آنتن : سیستم های گیت فروشگاهی مبتنی بر تک پایه و آنتن وجود دارد . سیستم های دزدگیر فروشگاهی تک پایه را معرفی می کنیم تا نحوه کار این نوع گیت فروشگاهی آشنا شویم.

دستگاه هایی که فقط به یک آنتن نیاز دارند ، سیستم های گیت فروشگاهی تک آنتن را می توان در وسط درب خروجی و همچنین در خروجی قرار داده و زمینه شناسایی این آنتن های تک در هر دو طرف به یک صورت است. معایب تک آنتن ها این است که نویز سیستم های تک آنتن بالاتر از آنتن های دیگر است، همچنین عملکرد سیستم را کاهش می دهد، بدین معنا که قدرت ضریب اطمینان این نوع تگ ها پایین تر است.

سیستم گیت فروشگاهی تک آنتن

مزایای سیستم گیت فروشگاهی تک آنتن

یکی از مزایای گیت فروشگاهی تک آنتن این است که از فروشگاه با قیمت پایین تری محافظت می شود. به جای استفاده از آنتن های متعدد، می توان هزینه کمتری پرداخت کرد و از یک آنتن واحد استفاده کرد.  با این حال، اگر این برچسب های قوی و بزرگ بر روی کالاها مورد استفاده قرار گیرد، سیستم گیت فروشگاهی یک پایه برای محصولات برچسب شده است که مناسب نیست زیرا برچسب های بسیاری را می سوزاند و نمی تواند آنها را دقیقا تشخیص دهد.
قدرت سیستم های جفت آنتن از تک آنتن بیشتر است سطح صدا پایین تر از هشدار دهنده گیت فروشگاهی را ​​می توان در یک آنتن واحد و یک اتصال آنتن نصب شده است. این سیستم ها به طور ایده آل توسط اسپویلرهای بزرگ تک تا فاصله 20.5 متری از درب خروجی فروشگاه محافظت می شوند.

توجه

همچنین این سیستم های هشدار دهنده گیت فروشگاهی برای محافظت از کالاهای برچسب گذاری مناسب هستند، اما باید توجه داشت که برچسب ها از تگ ها ضعیف تر هستند و برای محافظت از برچسب ها بر روی برچسب بایستی فاصله پایه های گیت فروشگاهی کوتاه تر باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *