تگ عدسی

تگ عدسی , خرید ، فروش و قیمت تگ عدسی : تگ های عدسی را می توان برای جلوگیری از سرقت اجناس در فروشگاه های لباس و پوشاک و… مورد استفاده قرارداد. تگ های عدسی به دلیل اندازه کوچک ، کاربرد زیادی دارد.برای تکنولوژی گیت های فروشگاهی RF و AM طراحی شده است که عمدتا توسط سیستم دزدگیر فروشگاهی RF استفاده می شود. همچنین تگ های عدسی برای فروشگاه هایی با عرض کوچک تر پیشنهاد می شود. طول پایه گیت فروشکاهی برای شناسایی این تگ ها حدود یک متر است.

استفاده از تگ عدسی

اندازه تگ های عدسی کوچکتر از تگ های دیگر در بازار است و بنابراین مناسب برای استفاده در فروشگاه هایی با اجناس کوچکتر است همچنین برای مغازه های کوچک با عرض کمتر از یک متر توصیه می شود. فروشگاه های پوشاک نیز از این نوع تگ ها استفاده می کنند و همچنین می توانند برای فروشگاه های لباس کودک بسیار مفید باشند.

تگ عدسی

قیمت تگ های عدسی

با توجه به قیمت رقابتی موجود در بازار برای فروش انواع تگ ها و برچسب ها، برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید با بخش تماس آریا گیت پارسا تماس بگیرید تا بهترین توصیه ها را در خرید تگ های عدسی دریافت کنید.

تگ های عدسی و ویژگی های آن

همانطور که در بالا ذکر شد، این نوع برچسب بیشتر در گیت های فروشگاهی RF  در بازار موجود است و به طور گسترده ای در فروشگاه های روسری استفاده می شود.

محدوده تگ های عدسی یک متر است.

قطر تگ های عدسی 34mm است.

فرکانس عملکرد تگ های عدسی : 4.7 مگاهرتز، 8.2 مگاهرتز، 58 کیلوهرتز است.

تنوع رنگ این نوع برچسب در رنگ های خاکستری، سفید و سیاه موجود است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *