تفاوت گیت فروشگاهی RF و AM

تفاوت گیت فروشگاهی RF و AM :  سیستم های گیت فروشگاهی RF ، AM و EM سه مدل از گیت های فروشگاهی پر استفاده در فروشگاه ها می باشند ، گیت های فروشگاهی AM  در کنار فلزات گاهی می توانند باعث فعالسازی غیر ضروری سیستم به ایجاد اخطار شوند، و این سیستم های هشدار به دلیل یک پیچیدگی بیشتر از قیمت بالاتر برخوردار هستند و هزینه نگهداری و تعمیر شان نیز بالاتر است .

تفاوت گیت فروشگاهی RF و AM

در مقایسه با دو سیستم امنیتی قبلی، با برچسب های نازک تر، ساده تر و با قیمت های بالاتر بسیار بزرگتر است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد را جذب کرده است. ما می خواهیم نتیجه کلی را بدست آوریم، سیستم RF دارای طول 1/3 AM در بازار است و تنها تفاوت بین این دو سیستم امنیتی فقط می تواند در برچسب های آنها دیده شود، زیرا تگ AM با یک محافظ RF دارای 1.3 سانتیمتر است و تنها شکل یک مستطیل است و یکی از تفاوت ها تفاوت قیمت این دو گیت فروشگاهی است.

تفاوت گیت فروشگاهی RF و AM

البته مهم است که توجه داشته باشیم که با مشاهده برچسب ها و سیستم ها نمی توانیم بین این دو سیستم تشخیص دهیم و می توانیم ببینیم گیت فروشگاهی AM که دارای ویژگی ها و برنامه های مختلف است می تواند یکی از تفاوت هایی باشد که این دو دروازه با همدیگر. بیایید اشاره ای به تفاوت در اندازه برچسب داشته باشیم که طول برچسب AM، گیت فروشگاهیRF از دزدگیر فروشگاهی اغلب استفاده شده است که معمولا استفاده می شود، یک گیت فروشگاهی در اندازه  4.5 / 5.5 / 3rd RF است، در حالی که تمایز برچسب ها. ما RF از AM، که متفاوت است.

برچسب و تگ های گیت فروشگاهی RF و AM

برچسب های این سیستم به گونه ای است که پس از غیر فعال شدن نمی توان آنها را مجددا فعال کرد و در لوازم التحریر و کتابفروشی استفاده می شود. با این حال، ویژگی ای که گیت فروشگاهی RF در یک شکل مربع و دایره ای دارد دارای ویژگی های این به این معنی است که هنگامی که شما از طریق این گیت فروشگاهی به سرعت عبور می کنید، این سیستم به راحتی می تواند شناسایی کند که برچسب آن از طریق آن عبور می کند و دقت بیشتری نسبت به سایر سیستم های امنیتی دارد این گیت فروشگاهی در طلا فروشی ها ، لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه کارکرد این گیت های فروشگاهی و سفارش و خرید محصول ، با کارشناسان فروش ما در آریا گیت پارسا تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *