تفاوت انواع لیبل های گیت فروشگاهی در مدل های مختلف

تفاوت انواع لیبل های گیت فروشگاهی در مدل های مختلف : اندازه لیبل دزدگیر AM 1/3 سانتی متر است و ضخامت آن حدود 1 میلی متر است.قیمت این برچسب ها گران تر از سیستم های RF است،  اما لیبل های گیت فروشگاهی AM دارای مزیت هایی نیز هستند و این برچسب ها و لیبل ها برای کیسه های کاغذی مانند چای خشک، خمیر دندان و عطر و.. نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

تفاوت انواع لیبل های گیت فروشگاهی

تفاوت انواع لیبل های گیت فروشگاهی

لیبل ها و برچسب های AM و RF از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به همدیگر دارند ، و شاید کسی که برای اولین بار آن ها را میبیند ، نتواند آن ها را از همدیگر تشخیص دهد. این تگ ها و برچسب ها در طرح ها و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شوند ، و هم اکنون در بازار دارای تنوع بسیار بالایی می باشند .

یکی از مسائل مهم گیت فروشگاهی AM و RF این است که هر دو سیستم بر روی محصولات فلزی کار می کنند و بهتر است از برچسب ها برای محصولات فلزی استفاده شود، یکی از مهم ترین مواردی که صاحبان باید توجه کنند. سیستم های دزدگیر فروشگاهی زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام قیمت و کیفیت خود را دارند.  به طور گسترده ای مشاهده شده است که سیستم های گیت فروشگاهی RF که هزینه کمتری از سیستم های AM دارند ،تگ های RF و AM مشابه هم هستند و شما نمی توانید سیستم ها را با استفاده از برچسب ها و تگ ها شناسایی کنید ، بهترین روش برای شناسایی سیستم های AM و RF بر اساس اندازه برچسب ها می باشد ، به این ترتیب که برچسب های AM 1.3 سانتی متر در شکل مستطیلی است. اما برچسب RFID مربع در اندازه های 5/5، 4/4 و 3/3 است.

بنابراین، با دقت و تمرکز روی برچسب ها و لیبل ها تشخیص سیستم RF و AM  آسانتر می شود . برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گیت های مختلف شما می توانید با کارشناسان فروش آریا گیت پارسا تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *