تگ و برچسب چیست ؟

تگ و برچسب چیست ؟ شاید تگ ها را می توان به دو نوع تگ سخت و تگ برچسبی یا لیبل ها طبقه بندی کرد بدون نیاز به بررسی سیستم های امنیتی EAS. معمولا، از کلمه تگ های سخت برای برچسب هایی استفاده می کنند که می توانند دوباره استفاده شوند. همچنین برچسب ها یا لیبل های برچسب شده اغلب یکبار مصرف می شوند و نمی توانند استفاده مجدد شوند. به طور معمول، سیستم ها نسبت به تگ های سخت حساسیت بیشتری نسبت به برچسب ها و لیبل ها دارند. با این حال، لازم به ذکر است که تگ ها در اندازه های مختلف هستند و عملکرد تگ های بزرگ بهتر از تگ های کوچکتر است.

تگ و برچسب چیست ؟

بسیاری از انواع تگ های سخت با شکل ها و تنوع زیادی وجود دارد. نامگذاری این تگ ها به ظاهر این تگ ها و یا محصولی که آنها به آن متصل هستند، بستگی زیادی دارد. تگ هایی که نام موردی که آنها در حال اتصال هستند را ذکر می کند تا شامل تگ های لباس، تگ کیف و کفش، یا تگ های مدادی ، تگ های جواهر، لیبل های برچسبی و …. شما می توانید برچسب های سخت متصل به کالاها را در شکل زیر مشاهده کنید.

تگ و برچسب چیست ؟

با این حال، ظاهر تگ ها در نامگذاری آن ها دارای نقش ویژه ای است که آن ها را براساس فرم تگ ها نامگذاری می کند. برای مثال، می توان تگ گلفی ، تگ یوفو ، تگ پاندا , تگ صدفی ، تگ برچسبی و بسیاری از تگ های دیگر را نام برد. در شکل بالا می توانید تمام این برچسب ها را که برای لباس استفاده می کنید را ببینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *