اصول و نکات مهم در نصب گیت فروشکاهی

اصول و نکات مهم در نصب گیت فروشکاهی : در زیر برخی از موارد مهم برای نصب گیت فروشکاهی توصیه می شود اشاره شده است ، با آریا گیت پارسا همراه باشید…

رفع امواج مزاحم و یا کاهش اثرات آن

(الف) لباس یا گیت فروشکاهی که مسئولیت اصلی دریافت و ارسال امواج الکترومغناطیسی است. اما ممکن است که آنها هنگام انجام وظیفه خود مشکلاتی ایجاد کنند، و این مورد مربوط به امواج مخرب الکترومغناطیسی است که در محدوده فرکانس و محیط شما وجود دارد، که بر عملکرد گیت فروشکاهی تأثیر می گذارد.

اصول نصب گیت فروشکاهی

فاکتورهایی که موج امواج مغشوش کننده را موجب می شوند، شامل برخی از دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی مانند چراغ های نئون، کولر، کابل های جریان الکتریکی در محدوده گیت فروشکاهی و غیره هستند . اگر شما می خواهید گیت فروشکاهی خود را در هیچ راه، شما باید توجه کافی به عوامل ایجاد سر و صدای مزاحم مغناطیسی یا کاهش و کاملا حذف این عوامل را داشته باشید.

نصب گیت فروشکاهی

ما برخی از عوامل ایجاد کننده اختلال موجود در سیستم های فروشگاه را شرح خواهیم داد.

1- کابل هایی که جریان گیت فروشکاهی را از فروشگاه حمل می کنند

یکی از منابع اصلی اختلال در گیت فروشکاهی سیم کشی برق است. فراموش نکنید اگر فاصله بین گیرنده آنتن و سیم با جریان کم باشد و همچنین شدت جریان با گیت فروشکاهی موازی باشد، در گیت فروشکاهی ، نویز بیشتری مشاهده می شود. به عنوان مثال، می توان گفت که با تامین برق یک دستگاه الکتریکی با بیش از یک کابل برق تامین می شود، فاصله بین آنتن گیرنده و گیرنده باید کمتر از فاصله باشد. شما می توانید محل مکانی که برق ارائه می شود را تغییر دهید و راه دیگری برای کاهش سیم هایی که جریان را در محدوده فرکانس خود دارند، را با قرار دادن یک غلاف فلزی به میزان قابل توجهی کاهش دهید

2-  انواع لوازم خانگی

3- انتقال قدرت

4- اختلال در برق شهری.

گیت فروشکاهی را در فاصله مناسب قرار دهید

داشتن یک شکاف بزرگ بین پایه های گیت فروشکاهی تا حدودی می تواند عملکرد سیستم گیت فروشکاهی را کاهش دهد. در میان تمام عوامل تعیین کننده که می تواند برای محاسبه فاصله بین دو پایه یا دو آنتن گیت فروشکاهی عوامل مانند سطح نویز اطراف، نوع برچسب که برای گیت فروشکاهی استفاده می شود، مقدار خطایی که برای مالک یا مدیر فروشگاه قابل قبول است.

گیت فروشکاهی

با توجه به این واقعیت است که دزدگیر فروشکاهی در مقابل خروجی فروشگاه ها قرار دارد و همیشه در چشم مشتریان ماست و به دلیل اندازه های مختلف آنتن های گیت فروشکاهی ، روی ظاهر فروشگاه تاثیر زیادی می گذارند.

باید توضیح داد که از آنجایی که اکثر سیستم های گیت فروشکاهی دارای ابعاد و ظاهری شیک هستند، می توانید نام تجاری فروشگاه یا محصول خود را تبلیغ کنید. با استفاده از این ویژگی، مدیران فروشگاه می توانند یک بیلبورد خوب داشته باشند.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، اساس کار گیت فروشکاهی بر اساس امواج مغناطیسی است. تمام سیستم های گیت فروشکاهی در جهان دارای یک برد فرکانس تعریف شده یا یک دامنه فرکانس خاص هستند. اگر گیت فروشکاهی همسایه شما در محدوده فروشگاه لباس شخصی شما باشد، ممکن است که آنها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و با عملکرد یکدیگر مداخله ایجاد کنند. آنها همچنین باعث اشتباه یا ضربه زدن به یکدیگر می شوند. شما می توانید با استفاده از گیت های فرکانس های مختلف این مشکلات را از بین ببرید. اگر تمایل به نصب یک دزدگیر فروشکاهی در محیط های شلوغ مانند بازارها و گذرگاه ها دارید، قبل از نصب این گیت ها، ما به شما توصیه می کنیم اطلاعات دقیق و دقیق در مورد فرکانس و دستگاه اطراف گیت فروشکاهی جمع آوری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *