گیت های فروشگاهی EM چگونه کار می کنند ؟

گیت های فروشگاهی EM چگونه کار می کنند ؟ یک میدان مغناطیسی بسیار قوی وجود دارد که در آن عناصر امنیتی حاوی نوارهای مغناطیسی غیر قابل انعطاف هستند که به طور مداوم توسط قطب های مغناطیسی بر روی این نوار متناوب می شوند. معمولا بین 1 هرتز تا 1000 هرتز. وقتی نوارها در میدان مغناطیسی اشباع می شوند، هارمونیک ها را در فرکانس پایه گیت فروشگاهی تولید می کنند؛ در این مورد، گیت فروشگاهی به فرکانس هارمونیک واکنش نشان نمی دهد و، برعکس، به دیفرانسیل سیگنال پاسخ می دهد.

گیت های فروشگاهی EM چگونه کار می کنند ؟

با این سطح پایین امنیتی و فرکانس پایین، این سیستم های الکترومغناطیسی تنها برای محصولات فلزی مناسب هستند. در مورد ضعف این سیستم ها، باید گفت که برای انجام بازرسی مناسب، خطوط میدان مغناطیسی دستگاه امنیتی باید به نوار فلزی آمورف متمرکز باشند، که بستگی به موقعیت گیت فروشگاهی EM دارد.

گیت های فروشگاهی EM چگونه کار می کنند

این تگ ها با یک لایه مغناطیسی پوشیده شده اند و برای غیرفعال کردن این تگ ها، صندوقدار یک تگ را غیرفعال می کند تا مغناطیس دائمی را در امتداد نوار مغناطیسی برای غیرفعال کردن عنصر امنیتی بگیرد.

معمولا در این تکنولوژی ممکن است این برچسب ها مجددا فعال شوند و قابل استفاده باشند، به طوری که در حدود 10 رشته اولیه و تعداد کمتری سیم پیچ ها باید در وسط خط تیره اصلی قرار داده شود تا زمینه مورد نیاز برای فعال سازی دوباره فراهم شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *