دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی AM چگونه کار می کنند ؟

دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی AM چگونه کار می کنند ؟ در مورد ساختار و عناصر امنیتی سیستم های AM باید بگوییم سیستم گیت فروشگاهی AM یک جعبه پلاستیکی 40 میلی متری با عرض 14 تا 18 میلی متر و ضخامت حدود 1 میلی متر است. جعبه شامل 2 نوار، یک نوار مغناطیسی از فلز است که به یک جعبه پلاستیکی متصل شده و دیگری نوار فلزی، برای ارتعاش مکانیکی است.

دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی AM چگونه کار می کنند ؟

زمانی که طول فلزات فرومغناطیسی در فلزات آهن مانند در مجاورت میدان مغناطیسی با شدت حوزه H تغییر می کند، این پدیده مغناطیس نامیده می شود؛ به عنوان مثال، می توان آن را به صورت فلزی فرومغناطیسی با طول یک اینچ تعریف کرد که اگر در میدان مغناطیسی طول آن تغییر کند؛ این باعث تغییر کوچکی در فواصل اتمی می شود.

دزدگیر ها و گیت های فروشگاهی AM چگونه کار می کنند

هنگامی که گروه فلزی در میدان مغناطیسی متناوب ارتعاش می یابد، ارتعاش دامنه در طول نوار بالا است، به ویژه هنگامی که فرکانس میدان مغناطیسی متناوب همزمان با فرکانس رزونانس نوار فلزی (فرکانس ارتعاش) . این پدیده در مواد نشان داده شده است. این برچسب AM با فرکانس کار 58KHz بسیار مناسب برای فروشگاه های دارای محصولات فلزی و نیمه فلزی است و بیشتر این برچسب ها در فروشگاه های لوازم آرایشی و فروشگاه های لوکس استفاده می شود.

لرزش یک نوار فلزی موجب انتشار یک مغناطیسی متناوب می شود که نوسان در نوار عامل تعیین کننده ای است زیرا باعث ایجاد یک میدان مغناطیسی متناوب می شود و با فرکانس رزونانس نوار فلزی در عنصر امنیت مطابقت دارد. تحت تاثیر میدان مغناطیسی، نوار آمورف شروع به ارتعاش می کند. جایگزینی میدان مغناطیسی متناوب در نوار مغناطیسی توسط لرزش نوار فلزی آمورف شکل گرفته است، که موجب انتشار میدان مغناطیسی به جایگزینی می شود که با سیستم امنیتی ساده قابل تشخیص است.

مزایای خوب این روش باید این باشد که وقتی عنصر امنیت پاسخ می دهد، سیستم امنیتی فرستنده یکسان نیست و می تواند برای شناسایی گیرنده هایی با همان حساسیت طراحی شده باشد.

عنصر امنیتی مغناطیسی است و یک نوار سخت فلزی یک سیاهچاله است که میزان ضایعات زیادی دارد. انباشت غیر مغناطیسی نوار سخت، عنصر امنیتی نوار مغناطیسی را غیرفعال می کند و وقتی این اتفاق می افتد. فرکانس عملکرد سیستم دیگر فرکانس های رزونانس را در این زمینه ایجاد نمی کند. و نوار مغناطیسی سخت فقط قوی و به آرامی غیر مغناطیسی با یک میدان مغناطیسی متناوب است. بنابراین، با استفاده از یک مغناطیس دائمی توسط مشتریان فروشگاه، عنصر امنیتی را نمی توان دستکاری کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *